Nový iPad môže obsahovať haptickú technológiu, ktorá bude textúrovať objekty na obrazovke

Spread the love

Kto by vedel, že aj po niekoľkých minútach od oficiálneho vydania nového iPadu budeme stále počuť zvesti týkajúce sa funkcií prítomných v zariadení?

No, kto si robím srandu, nový iPad bol momentálne najočakávanejším zariadením, takže je skutočnosťou, že o ňom budeme počuť zvesti až o niekoľko dní. Najnovšie fámy naznačujú, že nový iPad by mohol obsahovať haptickú technológiu, ktorá bude textúrovať objekty na obrazovke.

Tieto fámy spojili Senseg s Apple a objavili sa v dôsledku mediálnych pozvánok spoločnosti Apple, ktoré majú tieto riadky: „Máme niečo, čo skutočne musíte vidieť. A dotknite sa »Informácie o podrobnostiach nižšie nájdete!

Prostredníctvom „The Guardian“ ľudia zistili, že Senseg pracoval s Apple. Podľa správ sa Guardian v januári stretol s náčelníkmi spoločnosti Senseg a nehovorili nič o práci s Apple, hovorili však s výrobcami tabliet.

V správe sa ďalej uvádza, že minulý týždeň sa Petri Jehkonen, technický marketingový manažér spoločnosti Senseg, opýtal, či je spoločnosť Apple zákazníkom technológie E-sense. Odpovedal, že je na Apple, aby sa vyjadril.

Podľa The Next Web bude nová funkcia, ktorá sa na iPade nevidela, určite v novom iPad3 a že haptická technológia pravdepodobne bude mať nové zariadenie.

Či už je to pravda alebo nie, iba čas ukáže, či spoločnosť Apple do nového iPadu 3 skutočne pridala haptickú technológiu, pretože o ňom spoločnosť Apple má záujem.

Ďalšie fámy hovoria aj o iPhoto pre nový iPad. Kým stylus citlivý na tlak pre iPad 3 bude určite vydaný.

Poznámka: iPad novej generácie bol spustený pred 10 hodinami. Spoločnosť Apple ho namiesto iPadu 3 / HD nazýva «Nový iPad». Budeme to nazývať aj nový iPad. Neskôr prídeme so všetkými novinkami súvisiacimi so spustením a funkciami. Sľubujeme však, že nám neuniknú najmenšie podrobnosti!

Sledujte nás a zistite, či bola haptická technológia zahrnutá do nového iPadu alebo nie.