Najlepšie Crossfit Topánky Pre Široké Nohy

Spread the love

Nemajú konkrétne žiadne crossfit topánky v širšej veľkosti. Všetky topánky crossfit majú strednú šírku. Avšak na jasnej strane väčšina topánok crossfit je vyrobená z materiálu, ktorý sa roztiahne tak, aby vyhovoval potrebám vašej konkrétnej nohy, a to viac Ale nižšie som uviedol niekoľko príkladov crossfit topánky, ktoré môžu byť použité pre široké nohy:

Inov 8 Bare-XF 210 – táto topánka má anatomické nasadenie, inými slovami, noha sa formuje na individuálny tvar a obrys vašej nohy.

Tento anatomický fit môže vytvoriť a poskytnúť pohodlie pre niekoho so širokou nohou.

Inov 8 F Lite 262 Pánske-táto topánka je k dispozícii prírodné fit pre široký toe box v prípade, že dôvod, prečo trpíte širokou nohou a viac bunion deformity. Ak máte tendenciu ušiť topánky v prednej časti nohy kvôli šírke vašej topánky, to by bolo Topánka, aby zvážila.

Reebok Jeden Tréner 1. 0-z tradičnejšieho štýlu crossfit topánky ten tréner viac pravdepodobne vaša najlepšia stávka na širokú nohu, s veľkou špičkou a strednou nohou.

Väčšina špičkových značiek má topánky pre široké nohy, ktoré ponúkajú vlastnosti, ktoré vám podporujú cvičenie. Napríklad Asics ponúka topánku so širokou špičkou, ktorá je dobrou voľbou pre každého, kto potrebuje veľa stability a podpory. Brooks má neutrálnu topánku navrhnutú špeciálne pre tých, ktorí majú ploché alebo široké nohy.

To viac flexibilné, ale stále dáva dostatok vankúš. Mizuno má stredne stabilnú topánku, ktorá má širšiu platformu všade okolo a viac podpornú bez toho, aby bola objemná.

Nike má topánku s špičkou box, ktorý viac nielen široký, ale prekrytý pružné pletivo. Topánka poskytuje miernu stabilitu a viac prekvapivo svetlo na to, koľko podpory dáva.

New Balance ponúka minimalistickú topánku pre široké nohy so širokou špičkou a flexibilným telom obuvi, ktoré sa počas cvičenia rozťahujú.