Uniknutý kód prototypu iPad 3 zobrazuje procesor A6 a 4G LTE

Spread the love

Nová správa o zariadení iPad 3 na veľtrhu BGR ukazuje, ako boli dodané a odkryté, čo sa javí ako legitímne obrázky, ktoré unikajú podrobnostiam o procesore a ďalších klasifikovaných špecifikáciách. Vnútorný zdroj tvrdil, že vlastní prototyp iPadu 3 a vďaka použitiu iBootu odkryl dva modely nového tabletu, ako aj záver, že tento tablet sa stane snom viacerých úloh.

iBoot je nástroj, ktorý používajú vývojári a dokáže sa pozrieť na reťazce kódu.

Ako sme uviedli v minulosti, kód odkazuje na J1 a J2 alebo iPad 3, 1 a iPad 3, 2. Jedným z najväčších objavov je, že jedna z dvoch verzií Apple iPad 3 bude pravdepodobne podporovať 4G. LTE.

Ďalšia námraza na tortu to ukazuje zatiaľ čo jedna verzia bude iba Wi-Fi, druhá bude GSM / CDMA / LTE vybavená nielen pre jednu mobilnú spoločnosť, ale skôr pre všetkých hlavných dopravcov.

Pri kontrole uniknutých snímok obrazovky sa nám nepodarilo zistiť, kde BGR robí toto odôvodnenie, pokiaľ zdroj túto funkciu osobne nepotvrdil.

Ak majú byť tieto snímky obrazovky verné a skutočne skutočné, ponúkajú tiež prehľad o procesore, ktorý bude pod kapotou pripravovaného tabletu.

IPad 3 bude údajne podporovať procesor A6, ako sa nachádza v kóde ako identifikátor: S5L8945X. Súčasné procesory spoločnosti Apple A4 a A5 sú označené identifikátormi: S5L8930X a S5L8940X. Pretože nový identifikátor predstavuje iba zvýšenie identifikačného čísla 45, namiesto 50 by sa dalo uvažovať o tom, že namiesto toho uvidíme vylepšený čip A5 – to by však nebolo bezprecedentné.

Zdroj sa však zdal presvedčený, že to bolo v skutočnosti A6 a že by ste mohli byť pre najrýchlejšie zariadenie iOS, ktoré kedy narazilo na trh.

Nie je to príliš ťažké očakávať, že iPad 3 bude pripravený na 4G LTE, najmä od doby, kedy sa to už nejaký čas očakávalo, a siete rastú každým dňom. Na druhej strane procesor A6 by bol pre tablet skvelou novou funkciou, najmä preto, že sa očakáva, že bude štvorjadrový a bude konkurovať mobilnému procesoru Tegra-3. Zostaňte naladení, aby ste prelomili spravodajstvo iPad 3.