Najlepšie topánky pre CrossFit

Spread the love

Potreba vyššej úrovne tréningu Crossfit tak robí výber obuvi a naďalej rastie. Skúmali sme viac ako 70 modelov výber najlepších 8 testovať po dobu troch mesiacov a viac ako 100 hodín koučovanie. Naši odborní testeri urobili čo najviac opakovaní a kôl, skákanie, squatting, lunging a biť na podlahu pre burpees v každom modeli.

Tlačili sme na tieto topánky na ich hranice, takže ste nemuseli začleniť stabilitu potrebnú na vzpieranie a zároveň umožniť flexibilitu a pohodlie potrebné pre beh.

Výber dokonalého páru je ťažký, ale náš komplexný prehľad vás prevedie procesom, či už hľadáte funkciu all-around najlepší výkon, alebo jednoducho najlepší tresk pre váš buck. Poďme sa pozrieť na najlepšie topánky pre CrossFit:

Nike Metcon 3 – najlepšie topánky pre CrossFit

Ak by sme museli vybrať jednu topánku pre naše tréningy, vyberieme Metcon 3. Hoci to netrvalo skóre, Metcon 3 hral v blízkosti najlepších v každej kategórii. Jeho päta a podrážka sú dostatočne bezpečné a nosia, ale jeho predná časť svieti šprintovaním a skokom. To zvláda rad zložitejších CrossFit sa pohybuje dobre-bytia obzvlášť ponuré na lanové stúpanie. Vyberte si najnovšiu topánku od Nike, aby ste získali zvýšenie výkonu.

Vzhľadom na to, že veľa CrossFit zahŕňa pohyblivé váhy okolo, ako Metcon 3 vykonával tak dobre pri vzpieraní prispel k jeho úspechu ako topánka CrossFit.

To bolo medzi najlepšie topánky pre vzpieranie, dokončovacie len za technické vzpieranie topánky. Naše vzpieranie metrika zahŕňala tri hlavné triedy: test, výbušné Olympijské vzpieranie, a strongman štýlu naložené nesie.

Adidas Powerlift 3

Powerlift 3 odhalil prekvapivú všestrannosť pre vzpieranie topánky. Kým zostane stabilný na drepy, čistí, a deadlifts, jeho päta tiež berie sústo z krátkych behov. Vzhľadom na trend smerom k ťažším výťahom v súťažných podujatiach môže byť Powerlift 3 voľbou pre športovcov. S cenovkou okolo $ 90 má zmysel ako všestranná rozpočtová topánka alebo zdvíhacia Topánka.

Žiadny Tréner Býka

Žiadne býčie tréneri žiť až do humbuk. Poskytujú silný výkon. No býk bol najpohodlnejšie topánky testované, ľahko sa nosí hodiny pred alebo po WOD.

S pohľadom sa nebude pozerať pod džínsy alebo khakis. Žiadne býčie tréneri poskytujú elegantné riešenie pre rušného profesionála alebo nového otca, ktorý nechce sledovať početné páry tenisiek a môže musieť stlačiť tréning.

Tento model má pätu na dlhé jazdy ako Metcon, ale No Bull je len o niečo menej grippy. Tréner poskytol dobrý prenos energie a cítil sa skvele počas zmien smeru.