Najlepšie Bezdrôtové Slúchadlá

Spread the love

Sme si veľa dobrých obchodov v drôtové slúchadlá segment a majú veľa slúchadlá, ktoré sú v dobrej kvalite a hodí náš rozpočet dokonale, ale v bezdrôtové slúchadlá segment nemáme veľa možností na bezdrôtové slúchadlá pre rozpočet high-end slúchadlá sú veľmi drahý a lacnejším neprinášajú kvality.

Tagg Inferno je najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí chcú ísť bezdrôtovo, ale v rozpočte. Tak umožňuje začať s revíziou.

Dizajn: slúchadlá má veľmi pekný povrch na to. Nevyzerá to lacné a stavba je veľmi pevná a má plochý drôt. Všetky ovládacie prvky sú k dispozícii na pravom slúchadle. Slúchadlá majú tiež IPX4 pot-dôkaz rating, takže je ideálny pre použitie v tréningu atď.

Technológie: Tagg inferno majú Bluetooth 4. 1 podpora, takže je veľmi ľahké sa pripojiť veľmi rýchlo k spárovaným zariadeniam a kvalita zvuku s touto technológiou je veľmi dobrá. Má veľmi dobrý rozsah, ak je vaše zariadenie ďaleko od vás, kvalita alebo koktanie nie je vidieť.

Hovor a Ďalšie Funkcie: ovládanie hovorov a hlasitosti je umiestnené na pravej slúchadlá do uší, keď dostanete hovor, keď je prístroj pripojený telefónne číslo môže byť vypočutý v slúchadlá, takže je jednoduché vybrať hovory bez pričom samotný telefón a centrálne tlačidlo sa používa na vziať a ukončovanie hovorov.

Na zvýšenie a zníženie hlasitosti sú k dispozícii dve samostatné tlačidlá. Centrálne tlačidlo sa používa aj na prehrávanie a pozastavenie a tlačidlá hlasitosti+/- sa používajú na preskočenie skladieb. Dvojitým stlačením tlačidla domov sa znova vytočí posledné vytočené číslo.

Batéria: obsahuje batériu 100 mAh, ktorá môže ľahko trvať až 7 hodín počúvania hudby a 8-9 hodín hovoru. Jediný Kon batérie je, že varovanie je uvedené len vtedy, keď je slúchadlo blízko k vyčerpaniu batérie, tj okolo 4 na 5%.

Kvalita zvuku: keď hovoríme o kvalite zvuku tohto slúchadla, zvuk je na tomto slúchadle veľmi dobrý a existuje dokonalá rovnováha basov a výšok. Slúchadlá sú trochu basy ťažké strane, ale mids nie slabnúť v tomto takže kvalita zvuku je veľmi dobrá, na tento pár slúchadlá a musia kúpiť pre všetkých tých, ktorí chcú kúpiť nový pár bezdrôtové slúchadlá. Zrušenie noice je tiež veľmi dobré na týchto pár slúchadiel do uší, čo z neho robí skvelý zážitok z počúvania.