Najlepšie Crossfit Topánky Pre Ploché Nohy

Spread the love

Bežecké topánky boli vyrobené pre pohyb vpred. Ale to neberie do úvahy všestrannú povahu Crossfitu.  Najlepšie Crossfit Topánky Pre

Ploché Nohy, Ak máte ploché nohy, musíte si dať každú šancu, aby ste udržali nohy pohodlné.

Takže aj keď to môže byť lákavé držať sa vaše obvyklé bežecké topánky, to nestojí za peniaze ušetríte.

Rozhodnite sa pre krížové tréningové topánky, ktoré vám umožnia ľahko sa pohybovať zo strany na stranu. Tým sa uistite, že môžete najefektívnejšie dokončiť tréning bez toho, aby ste na nohy namáhali.
To viac dobrá rada pre každého, ale najmä ľudia s plochými nohami. Akékoľvek limity v mobilite môže ohroziť vás a dá vám poškodiť po línii.

Otestujte podporu vašej topánky CrossFit

Jedna z najväčších vecí, ktoré by ste mali hľadať viac podpory.
Ak máte ploché nohy, vaše oblúky nepodporujú sami. Potrebujú ďalšiu pomoc, aby boli pohodlné a bezpečné. Takže keď hľadáte topánky, uistite sa, že dostanete tie s najlepšou podporou.

To pomôže minimalizovať akúkoľvek bolesť päty tým, že sa ubezpečíte, že vaše topánky sú správne odpružené a pohodlné pre vás. Bude to jednoduchšie pracovať, keď ste správne podporovaný.

Testovanie podpory obuvi a viac jednoduché. Jednoducho umiestnite špičku topánky na podlahu s pätou, ktorá sa drží vo vzduchu. Potom ohnite pätu nadol. Ak sa topánka ohýba v strede, podpora je viac zlá.
Získanie topánky s dobrou podporou viac prvým krokom v udržanie nohy bezpečné a pohodlné.

Pozrite sa na stabilizátory

Ľudia s plochými nohami by mali hľadať špeciálne topánky so stabilizátormi.

To viac kvôli tomu, čo robia ploché nohy, keď pracujú. V podstate sa noha valí dovnútra pri pristátí, čím príliš veľa tlaku na veľkú a druhú špičku. To a viac, čo spôsobuje plantárna fasciitis, viac dobre.

Stabilizátory pomáhajú distribuovať náraz a pomáhajú poskytovať podporu oblúka plochým nohám. To pomôže minimalizovať škody spôsobené pri pristátí a udržať tieto problémy na uzde.

Na rozdiel od prvých dvoch rád, toto viac špeciálne pre ľudí s plochými nohami. Aj keď sa to môže zdať zrejmé, nesie opakovanie: topánky, ktoré boli navrhnuté pre váš typ nohy, sú pre vás najlepšie.

Nájdenie CrossFit topánky so stabilizátormi a viac skvelý spôsob, ako pre ľudí s plochými nohami, aby sa ubezpečil, že môžu zostať pohodlné a zdravé počas tréningu.

Získajte Protišmykové Topánky

Aj keď to bude závisieť na presne aký druh cvičenia robíte, sklzu odolné topánky môžu byť užitočné.

S extra priľnavosťou na podlahe sa môžete vyhnúť valcovaniu členku alebo podobným zraneniam. To môže tiež pomôcť, aby sa ubezpečil, že nespadajú, zatiaľ čo robí ťažšie cvičenia.

Mnohé štúdie boli vykonané, aby ukázali, ktoré typy podrážok sú najlepšie pre určité činnosti. Mali by ste urobiť váš výskum nájsť tie, ktoré fungujú najlepšie pre vaše potreby.

Všeobecne platí, že aj keď sa ukázalo, že polyuretán viac najviac odolný proti skĺznutiu. Takže ak hľadáte niečo s malým extra priľnavosťou, pozrite sa na CrossFit topánku, ktorá má tento druh podrážky, aby zabezpečila maximálnu priľnavosť.

Pravidelne vymeňte svoju topánku CrossFit

V priebehu času, topánky, ktoré vám kedysi slúžili dobre, už nemusia.
Topánky sa časom opotrebúvajú. Polstrovanie a podpora sa stanú krehkejšími a menej účinnými. Okrem toho sa behúň môže opotrebovať, najmä ak ťaháte nohy.

WebMD naznačuje, že nahradíte svoje topánky každých pár mesiacov. Prinajmenšom by ste mali pravidelne kontrolovať svoje topánky na nosenie. Ak si začnete všímať, že behúne vašich topánok sú opotrebované, alebo ak máte pocit, že topánky sú stále mäkšie, pretože polstrovanie a nosenie dole, je čas kúpiť nový pár topánok.

To si vyžaduje, aby ste boli vždy vedomí svojho tela. Bolesť v nohách viac ďalším znamením, že je čas nahradiť topánky.

Výmena topánky pravidelne viac drahé. Ale starať sa o svoje telo viac na nezaplatenie.

Predovšetkým, Byť Pohodlné

Na konci dňa viete, čo sa cíti správne a pohodlné pre vaše telo. A vieš, čo nie.

Ak máte bolesť nôh, alebo ak sa vaša topánka jednoducho necíti správne, je čas hľadať ďalšie možnosti. Všimnete si zmenu, ak sa začnú opotrebovať, alebo ak ste si kúpili pár topánok, ktoré efektívne nezvládajú vaše nohy.

Dokonca aj s plochými nohami sú všetky topánky a ľudia jedinečné. Možno budete musieť nakupovať trochu nájsť pár, ktorý vám naozaj vyhovuje.

Vždy nezabudnite vybrať pohodlie nad estetikou. Nikto sa nestará, či vaše topánky zodpovedajú vášmu oblečeniu v CrossFit! Všetci okolo vás len chcú, aby ste mali dobrý čas a zostali v bezpečí.
Takže vyskúšať svoje CrossFit topánky, a uistite sa, že sa cíti pohodlne na vás.