Využite teraz na nákup pripravovaného iPadu 3

Spread the love

Očakáva sa, že iPad 3 dorazí 7. marca. Radi by sme vás informovali, že toto je najlepší čas na predaj iPadu na nákup iPadu 3 v marci. Populárna online služba pre obchodovanie s Gazela potvrdila, že «teraz je najlepší čas na obchodovanie» »Môžete ísť na Gazelle. sk, aby ste predali použité miniaplikácie za peniaze / peniaze a oni ich recyklujú / opätovne predajú.

Zdá sa, že je to ľahký spôsob, ako predať svoju súčasnú verziu iPadu, aby ste mali dostatok peňazí, keď bude iPad 3 k dispozícii v obchodoch.

Anthony Scarsella, generálny riaditeľ spoločnosti Gazelle, informuje, že za posledných pár týždňov došlo v obchodoch iPad k 400% nárastu a teraz je najlepší čas na obchodovanie s iPadom. Ceny sa od uvedenia iPadu 3 blíži. S očakávaným poklesom cien na iPade 2 sa ceny obchodného podielu budú naďalej znižovať smerom k oznámenému oznámeniu 7. marca.

Keď odošlete svoj iPad na ďalší predaj, spoločnosť Gazelle poskytuje 30-dňovú záruku ceny za uvedenú ponuku.

To znamená, že si môžete ponechať aktuálny iPad, až kým sa na iPad 3 nedostanete do rúk. Ponuka obsahuje krabicu na odoslanie tabletu spoločnosti Gazelle a poštovné zdarma.

Scarsella tiež oznámila, že cenové ponuky pre iPad by mali zostať stabilné až do oznámenia iPad 3, ale po oznámení začnú klesať.

Takže je lepšie, keď sa pohnete teraz!

Medzi ďalšie spôsoby predaja iPadu patrí eBay a služba opätovného obchodovania s názvom NextWorth. NextWorth urobil nasledujúci graf, ktorý ukazuje kolísanie predajných cien, keď iPad 2 debutoval za pôvodný iPad.

Jeff Trachsel, marketingový riaditeľ spoločnosti NextWorth, informoval, že za posledný týždeň zaznamenali 400% nárast premávky a objem objednávok z iPadov. Ľudia môžu žiť bez tabletu niekoľko dní na rozdiel od telefónu, takže je pravdepodobné, že ich ľudia za vyššie ceny obrátia skôr.

  • Gazelle ponúka 240 dolárov za 32 GB Wi-FI iPad 2 v dobrom stave.
  • Ak sa iPad 3 priblíži, ceny sa pravdepodobne znížia.

Ak nie ste ochotní predávať prostredníctvom služby Gazelle alebo NextWorth, vždy máte na výber Craiglist. Okrem toho Amazon vezme 32 GB Wi-Fi iba iPad 2 v dobrom stave za 360 dolárov, ale to vylučuje prepravu a manipuláciu.

Za vaše obchodovanie dostanete darčekovú kartu Amazon. Existuje aj ďalšia ponuka od spoločnosti RadioShack. Ponúkajú tiež program výmeny.

Môžete získať 320 dolárov za 32 GB Wi-Fi iPad 2 a dobrá vec nie je nutná. Nemusíte sa zaoberať ani dražbou. Všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť miestny RadioShack, ktorý prijíma kompromisy a odkladá iPad za hotovosť.

Odporúčame, aby ste získali čo najlepšiu možnú hodnotu pri opätovnom predaji zahrnutím všetkého príslušenstva, ktoré sa dodáva s iPadom.

IPad 3 je vzdialený iba 8 dní podľa očakávaného oznámenia zo 7. marca a vy sa môžete rozhodnúť, čo robiť hneď teraz! Som si istý, že netrpezlivo čakáte. Medzitým si pozrite tento príspevok informujúci o zvýšení cien, ktoré iPad 3 použije.